Design a site like this with WordPress.com
Začít

Druhy masáží

Marma masáž

Slovo „marma“ pochází ze sanskrtu a znamená tajný, citlivý. Marma terapie je masáž, která vychází z ájurvédských technik. Je to nejstarší forma ošetření na světě.

Jedná se o přímou stimulaci 107 marma bodů, tzv. “bodů života“, které propojují celé tělo včetně jeho orgánů. Jedná se o anatomická místa na těle, kde se křižují energie.

Marma masáž působí komplexně na tělo i mysl. Uvádí do rovnováhy a harmonie celý organismus. Stimulací bodů dochází k uvolnění energetických bloků a tak ke spuštění samoočistných a samoléčících procesů v těle.

Marma masáž propojuje fyzické a emoční léčení, pomocí kterého se otevíráme proudu univerzálního vědomí. Probouzíme se do hlubšího uvědomění a dostáváme se tak k podstatě a příčině problému. Rozpomínáme si, kdo jsme, jaký zde máme úkol a stáváme se vědomým tvůrcem našeho vlastního života.

Délka trvání: 60 minut

Vážená paní Janská, po dvou návštěvách u Vás mi zcela zmizela dlouhotrvající velká bolest celé pravé ruky včetně zad. Dovoluji si Vám poděkovat za Váš lidský přístup, laskavý úsměv a neskutečně prováděné masáže, kterými uzdravujete nejen tělo, ale i duši. Velmi Vám děkuji. 
– Libuše Třebešková

Breussova masáž

Breussova masáž uvolňuje napětí a odstraňuje bolesti zad. Jedná se o jemnou, ale přitom velmi účinnou „masáž páteře“, kdy dojde ke srovnání obratlů a „narovnání“ páteře. Ti, kteří trpí bolesti zad nebo krční páteře po masáži zažívají hluboký pocit úlevy.

Délka trvání: 60 minut

„Velmi mě překvapila účinnost této masáže. Na základní škole mi dětská doktorka diagnostikovala skoliózu. Už po první hodinové proceduře mi „zapadla“ vystouplá bolestivá místa na páteři a páteř se mi navíc srovnala, takže teď mám pocit, že jsem se trápila s bolestmi zad dvacet let úplně zbytečně. Je to neskonalá úleva a já z celého srdce děkuji!“

Indická masáž hlavy

Tato antistresová masáž se provádí prastarou ájurvédskou technikou. Uvolňuje obličej, hlavu a šíji. Účinně zbavuje stresu, napětí, migrény. Okysličuje mozek a pomáhá proti depresím a úzkostným stavům. Výrazně zlepšuje pokožku hlavy, vlasy jsou po pravidelné masáži hustší a lesklejší. 

Tuto masáž ocení zejména ti, kteří pracují u počítače. Klienti po masáži říkají, že by si mě nejraději odvezli i s lehátkem přímo na jejich pracoviště.

Indická masáž je vhodná pro všechny věkové kategorie.

Délka trvání: 60 minut

Milá paní Janská, Vaše masáže jsou balzám pro moje tělo i duši. Od doby, kdy jsem Vás poznala, jsem jiný člověk a nedovedu si již svůj život představit bez Vašich masáží, které si užívám u Vás každý týden a na které se vždy moc těším. Moc Vás obdivuji a děkuji Vám.
– Irena Samohýlová

Reflexologie nohy

Všechny naše orgány mají na chodidle své odpovídající místo. Reflexologie nohy je šetrná a účinná technika pro diagnostiku a harmonizaci orgánů, přispívá k obnovení tělesné i duševní rovnováhy. Pomocí jemné reflexní masáže a stlačováním příslušných bodů na chodidle se vám uleví od bolesti, rozproudí se tok energie v těle a navodí se pocit pohody a harmonie.

Délka trvání: 60 minut

Paní Janská je andělský člověk. Ukazuje mi novou cestu a díky ní začínám mít zcela jiný pohled na život. Jemnost, síla a energie, které se snoubí během masáže, jsou dokonalým relaxem. Nikdy se mi nechce odejít a účinky masáže pociťuji ještě dlouho poté. Vřele všem doporučuji a děkuji.
– Klára Hladišová

Medová masáž

Při medové masáži kůže vstřebává vitamíny  a zároveň dochází k vyplavení toxinů, které na sebe med naváže. Očištění těla od nežádoucích látek je vhodné pro každého, obecně se doporučuje zejména kuřákům a těm, kteří se nestravují vždy zdravě. Je zajímavé, že během masáže poznáte  na konzistenci medu , kolik toxinů se z těla vyloučilo.

Délka trvání: 60 minut

Dobrý den paní Janská, chci Vám velmi poděkovat, že jsem se díky Vaší masáži marma bodů v noci mohla konečně v klidu vyspat, po těch několika měsících nekonečného převalování se z jednoho boku na druhý a probděných nocích to byl naprostý zázrak.
– Zuzana Kočí

Masáž obličeje „facelifting“

Masáž obličeje je mezi klienty jedna z nejoblíbenějších. Často ji spojují i s jinými druhy masáže. Nejen, že dokáže bez pomoci skalpelu výrazně omladit obličej, ale navíc jí provází hluboká relaxace. Přestože se jedná o velmi jemnou masáž, již při první návštěvě vyhladí vrásky, zregeneruje a napne pleť. Nejedna klientka mi prozradila, že „Omlazení obličeje“ ocenilo i jejich okolí.

Při masáži dochází k uvolnění svalů v obličeji, prokrvení kůže, odvádí se škodlivé látky a dochází k úbytku podkožního tuku. Výsledkem je i odbourání stresu a obnova duševní harmonie, spokojenosti a psychické svěžesti.

Délka trvání: 60 minut

„Masáž obličeje je moje asi nejoblíbenější masáž, je hrozně příjemná, uvolní se při ní nejen obličej, ale i celé tělo. Uvolnění obličeje a změnu vzhledu si dokonce všimlo i mé okolí. I celkově jsem se po masáži cítila tak nějak spokojená a vyrovnaná, bylo to jako osvěžující koupel živou vodou.“

Masáž pro formování postavy

Tato masáž kombinuje masážní hmaty a ozónový zábal. Uvolňují se přitom tukové buňky, zlepšuje se podkožní metabolismus a krevní oběh. Zrychlí se odtok toxických látek. Masáž pomáhá proti celulitidě, únavě nohou a způsobuje povzbuzení lymfatického systému. Masáž je zaměřena na partie boků, stehen, bříška a zadečku. 

Masáž a zábal působí na formování problematických partií, protože dochází k uvolňování tukových buněk. Efekt lze „změřit“ už po první návštěvě. 

Protože masáž dobře působí i proti únavě nohou, mezi mé klienty nepatří jen ženy. Klienti ji vyhledávají, pokud chtějí zhubnout, zbavit se celulitidy, trpí otékáním nohou nebo mají pocit „těžkých“ nohou.

Tato masáž je velmi účinná a díky tomu i oblíbená. 

Délka trvání: 1,5 hodiny (60 minut masáž + 30 minut zábal)

Každému odporúčam masáž marmových bodov. Je to veľmi príjemne a mne napríklad konečne na tvári zmizlo akné 😉 Bolesti chrbta tiež pominuli.
Čo je pre mňa najviac úžasné je to, že môj 7 ročný syn mal bolesti nožičiek, ktoré mu bránili behať. Po masážach bolesti prestali a nemuseli sme chodiť každý týždeň s nožičkami cvičiť, čo je veľká výhra. Veľmi pekne ďakujeme Ivetka :-*
– Renáta